Prázdninové multi-city 2v1: Amsterdam + Benátky od 1 909 Kč

Popis akce

Během léta se můžete vydat na parádní výlet do 2 velkoměst Evropy najednou. Navštívíte Benátky a Amsterdam během jednoho výletu z Prahy a multi-city letenky vás vyjdou na 1 909 Kč. Příkladový termín: 30.7. – 5.8. 2019     cestovní období: červen, červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2019_31-08-2019/prg/vce/1-4/0/ams/1-4/1/prg?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city kombinace

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

By: Dimitry B.

Ubytování
Amsterdamu se ubytujete od 1 600 Kč, v Benátkách pak od 1 300 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz