Prázdninové multi-city 2v1 z Prahy: Benátky + Paříž od 2 019 Kč

Popis akce

Během letních prázdnin se můžete vydat na parádní výlet do 2 „nejromantičtějších“ měst Evropy najednou. Navštívíte Benátky a Paříž během jednoho výletu a letenky na prázdninové multi-city 2v1 z Prahy vás vyjdou na 2 019 Kč. Vydejte se na letní trip z Prahy! Příkladový termín: 22. – 29.7. 2019     cestovní období: červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_31-08-2019/prg/vce-tsf/2-4/1/ory-cdg-bva/2-5/1/prg?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city kombinace Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě! Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

By: Dimitry B.

Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování Ubytování v Benátkách Vás vyjde na 1 350 poblíž centra Paříže seženete ubytování za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz