Prázdninové multi-city letenky z Prahy: Benátky ?? + Basilej ?? od 1 595 Kč

Popis akce

Zaleťte si během letních prázdnin do 2 destinací během jednoho výletu z Prahy. Na cestě budete přesně 5 dní a navštívíte Benátky a Basilej. Prázdninové multi-city letenky z Prahy a zpět koupíte od 1 595 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  1 – 3 celé dny. Příkladový termín: 7. – 12.8. 2019     cestovní období: červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/20-06-2019_27-08-2019/prg-ped/tsf-vce/2-5/0/bsl/2-3/0/prg-ped?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si prázdninové multi-city letenky z Prahy či okolí

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše v létě, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.
Benátky 
Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

By: Dimitry B.

Ubytování V průměru se ubytování ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz