Prázdninové multi-city letenky 2v1: Barcelona + Bologna za 3 312 Kč

Popis akce

Zaleťte si o prázdninách do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte Barcelonu a italské město Bologna. Prázdninové multi-city letenky s odletem a příletem do Prahy koupíte za 3 312 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  2– 4 celé dny, dobu pobytu si však můžete nastavit podle sebe. Příkladový termín: 11. – 17.7.2018       cestovní období: červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/31-64/any-order/cz-vie-sxf-txl-01-07-2018-31-07-2018/bcn-opo-2-5/blq-1-3/cz-2-5/" ]

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Bologna Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
V centru Barcelony vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kča v Bologni pořídíte ubytování od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz