Prázdninové multi-city letenky: Řím + Valencie od 2 994 Kč

Popis akce

O prázdninách si můžete zaletět do 2 nejkrásnějších měst Evropy najednou. Vydáte se do Říma a poté do Valencie. Obě velkoměsta navštívíte během jednoho týdne. Multi-city letenky z Prahy s návratem do Vídně vás vyjdou na 2 994 Kč. Příkladový termín: 3. – 9.7. 2018     cestovní období: červenec – srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/4-64/any-order/cz-vie-01-07-2018-31-08-2018/vlc-2-5/fco-cia-2-5/cz-vie-2-5/" ]

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušej náš vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

martieda / Pixabay

Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ubytování 
Ubytování poblíž centra Říma Vás vyjde na 1 400 Kč a ve Valencii se pak ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 K.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz