Prázdninový Eurotrip 5v1 z Prahy: 6 letenek, 5 destinací za 4 544 Kč

Popis akce

Vydejte se s batohem na zádech přes půlku Evropy! Navštívtíe 5 velkoměst, proletíte 6 letenek a na cestách budete přesně 14 dní. Veškeré letenky na prázdninový Eurotrip 5v1 z Prahy přes Řím, Valencii, Porto, Carcassonne a Brusel pořídíte za 4 544 Kč. V každém městě strávíte 2 – 4 dny podle destinace.  Příkladový termín: 28.6. – 12.7. 2020   cestovní období: červen – srpenPrázdninový Eurotrip 5v1 z Prahy
[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/26-06-2020_31-08-2020/cz/es-bgo-ams-lca-hel-lis-spu/2-4/0/ie-lv-bru-crl-ams-hel-tls-zrh-bud-cph-edi-lpl-mad-man-mrs-arn-vst-nyo-bma-lgw-stn-ltn-lhr-lcy-bcn-osl-ory-bva-cdg/2-4/0/psa-ccf-nce/2-4/0/lv-dub-edi-fco-cia-ory-bva-cdg-osl/2-5/0/ie-pt/2-4/0/cz?maxStop=1&minStopLength=37&maxStopLength=62" ]
Vyhledejte si vlastní prázdninový Eurotrip 5v1 z Prahy či okolí Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač eurotripů Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka. [caption id="attachment_16343" align="aligncenter" width="539"] Ivil12 / Pixabay[/caption]
Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Carcassonne
Carcassonne leží v jižní části Francie a je jedno z nejzachovalejších pevnostních měst na světě. Právem patří na seznam UNESCO. Vstupné na hrad je zdarma, pokud byste ale chtěli prohlídku s průvodcem, cena je 10 – 13 eur. Krásný výhled na hrad je z mostu, odkud máte hrad jako na dlani. Určitě si také nenechte ujít osvětlené Carcassonne v noci.

JosepMonter / Pixabay

Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Ubytování V průměru se ubytování ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. V hostelu pak 300 - 400 Kč/noc. Hledejte  na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 525 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz