Prázdninový italský trip: Sicílie + Řím od 2 071 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Sicílii s několikadenní zastávkou v Římě během letních prázdnin! Nejdříve navštívíte Katánii na Sicílii, kde strávíte cca 7 – 14 dní a poté italské hlavní město – Řím či poletíte v opačném pořadí. Prázdninové letenky do Itálie z Vídně pořídíte od 2 071 Kč. Vydejte se na prázdninový italský trip! Příkladový termín: 6.– 20.8. 2019 cestovní období: srpen, začátek záříPrázdninový italský trip

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/05-07-2019_31-08-2019/cz-vie/cta-pmo/3-12/0/fco-cia/2-5/1/cz-vie-ktw?maxStop=0&minStopLength=26&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné letenky na prázdninový italský trip Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Sicílie
Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellota nebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka. Ubytování  Ubytování v Římě pořídíte od 1 300 Kč na 2 os./noc a na Sicílii se ubytujete v průměru od 1 100 Kč. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz