Prázdninový italský trip 2v1: Bari + Milán od 1 778 Kč

Popis akce

Zaleťte si v létě do Itálie! Navštivíte Apulii – Bari a poté se podíváte do Milána či Bergama. Multi-city letenky na prázdninový italský trip 2v1 zakoupíte z Prahy s návratem do Brna od 1 778 Kč. Délku pobytu si můžete v každé destinaci nastavit podle představ. Příkladový termín: 31.7. – 9.8. 2019   cestovní období: červenec a srpen - záříPrázdninový italský trip 2v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_25-08-2019/cz/mxp-bgy-lin/1-5/1/bri/3-17/0/cz?maxStop=0&minStopLength=27&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si prázdninový italský trip 2v1  Pokud byste preferovali jiné destinace v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Bari
Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette.  Milán Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. V Miláně nepřehlédnete největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, nádhernou nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, operní dům Teatro La Scala a a v neposlední řadě milánskou pevnost – Castello Sforzesco.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Bergamo Zůstat můžetet také v Bergamu a prozkoumat nádherné městečko v Itálii. Bergamo se dělí na dvě části: opevněné horní město Città Alta, které stojí na jednom z kopců a spodním městem Città Bassa. Krásné výhledy na Città Alta jsou z úbočí kopce San Vigilio.
Ubytování
Bari seženete ubytování kolem 1 400 Kč a v Miláně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz