Prázdninový multi-city trip 2v1 z Prahy: Barcelona + Milán od 2 403 Kč

Popis akce

Spojte návštěvu Barcelony s několikadenní zastávkou v Miláně během letních prázdnin. Letenky z Prahy na prázdninový multi-city trip 2v1 pořídíte od 2 403 Kč. Vydejte se na prázdninový trip do 2 velkoměst v Evropě! V každém městě můžete strávit 1 – 5 dní, záleží na Vás. Příkladový termín: 23. – 29.7. 2019  cestovní období:  červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_25-08-2019/prg/bcn-gro-reu/3-5/0/mxp-bgy-lin/1-3/1/prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si nejen letenky na prázdninový multi-city trip Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Milán 
Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km vzdáleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ
 V Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz