Prázdninový španělský trip 3v1: Barcelona + Malllorka + Valencie od 1 553 Kč

Popis akce

Vydejte se na letní trip do Španělska! Zkombinujte návštěvu nádherné Barcelony a krásné Valencie se zastávkou na Mallorce. Multi-city letenky na prázdninový španělský trip 3v1 z Vídně vás budou stát 1 553 Kč.

Příkladový termín: 22. – 3.9. 2020 cestovní období: srpen, záříprázdninový španělský trip 3v1 [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2020_23-08-2020/cz-vie/agp-vlc/1-5/0/ibz-pmi/3-10/0/bcn/2-5/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" ]

Vyhledej si parádní trip po Evropě Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. - 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 - 3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě. Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal.
Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ubytování 
Na Mallorce a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč, ve Valencii se pak ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 997 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz