Prázdninový tip: Návštěva Athén + dovolená na Krétě od 3 482 Kč

Popis akce

Vydejte se o prázdninách do Řecka! 2 řecké destinace navštívíte během jednoho tripu, nejdřívepřiletíte na pár dní do Athén a poté přeletíte na ostrov Kréta. Multi-city letenky s odletem z Katowic a návratem do Berlína pořídíte během letních prázdnin od 3 482 Kč. V každé destinaci můžete strávit počet dní, podle vašich představ.

Příkladový termín: 1.7. – 9.7. 2018  cestovní období: červenec - srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/4-64/any-order/sk-vie-ktw-01-07-2018-31-08-2018/her-cfu-4-7/ath-2-5/cz-vie-sxf-txl-ktw-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit jiné řecké ostrovy, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis. Kréta Kréta je největším ostrovem Řecka. Nabízí nádherné pláže, krásné malebné vesničky a spoustu historických památek. Mezi nejznámější patří královký palác – Knossos z dob existence minojské civilizace. Nevynechejte také pevnost Frangokastelo či klášter Moni Acardi.

jarekgrafik / Pixabay

Ubytování Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, na ostrově Mykonos se ubytování pohybuje od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz