Prázdninový trip 2v1: Athény + Řím za 2 403 Kč

Popis akce

Navštivte Athény a Řím – dvě starověká města během jednoho týdne o prázdninách.  Multi-city letenky z Katowic s návratem do Prahy vás vyjdou na 2 403 Kč. Milovníci historie a antických památek si rozhodně přijdou na své. Půjde také o kulinářský zážitek, ochutnat můžete řecké speciality – Souvlaki, Tzatziky a Kuluri a v Římě pak pravou italskou pizzu, lasagne či Tiramisu. Příkladový termín 25.7. – 31.7. 2018 cestovní období: červen - červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/4-10/any-order/ktw-28-04-2018-31-08-2018/ath-2-5/fco-cia-2-5/cz-2-5/" ]

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Co si nenechat ujít v Athénách? 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.
Co vidět v Římě? 
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

martieda / Pixabay

Ubytování
Ubytování v Athénách pořídíte ubytování kolem 1 300 Kč se snídaní,  poblíž centra Říma vás pak vyjde na 1 600 Kč. Ubytování hledejte přes booking.com  nebo na AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz