Prázdninový trip 2v1: Edinburgh + Londýn od 2 059 Kč

Popis akce

Procestujte 2 velkoměsta ve Velké Británii najednou během letních prázdnin! Nejdříve poletíte do Edinburghu a poté do Londýna či poletíte v opačném pořadí. Letenky na prázdninový trip z Prahy a zpět do Pardubic zakoupíte od 2 059 Kč.  Příkladový termín: 7.7.– 12.7. 2018 cestovní období: červenec – srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/4-10/any-order/cz-27-06-2018-12-08-2018/edi-2-5/lgw-ltn-dub-stn-lhr-lcy-2-4/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj vlastní prázdninový trip

Kominacím se meze nekladou. Místo Londýna můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu či Liverpoolu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Edinburgh
Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.
Londýn
První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Ubytování 
V Edinburghu se ubytujete od 1 400 Kč a ubytování poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz