Prázdninový trip 2v1 z Prahy: Amsterdam ?? + Milán ?? od 2 011 Kč

Popis akce

Během prázdnin si můžete s kamarády zaleťet na trip po Evropě a navštívít tak Amsterdam a Milán během jednoho týdne. Letenky na prázdninový trip z Prahy se zastávkou v Miláně a Amsterdamu vás budou dohromady stát 2 011 Kč. Příkladový termín:  17. – 23.8. 2019 cestovní období: červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_26-08-2019/prg/ory-cdg-bva-xcr-fco-cia-ams/2-5/0/dub-edi-mxp-bgy-lin/1-4/0/prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si prázdninový trip z Prahy a okolí

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Co navštívit v Amsterdamu
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Co navštívit v Miláně
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 
V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 300 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v centru Amsterdamu vychází na 1 600 Kč  a v Miláně seženete ubytování za 1 300 Kč a pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz