Prázdninový trip 3v1: Lisabon + Porto + Milán od 3 121 Kč

Popis akce

Zaleťte si na trip po Evropě a navštivte 3 destinace na jeden zátah. Navštívíte města jako Lisabon, Porto a Milán. Prázdninové multi-city letenky z Katowic a zpět do Ostravy vás budou stát 3 121 Kč. Vydejte se na prázdninový trip po Evropě! Příkladový termín: 25.7. – 5.8. 2018   cestovní období:  červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/31-64/any-order/cz-ktw-01-07-2018-31-07-2018/opo-2-5/pt-2-5/mxp-bgy-lin-1-3/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj vlastní prázdninový trip

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
V Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 900 Kč a ubytování v Miláně seženete ubytování kolem 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz