Prázdninový trip 3v1: Londýn + Lucemburk + Milán od 2 067 Kč

Popis akce

Zaleťte si na týdenní prázdninový trip po Evropě! Multi-city letenky z Ostravy, Pardubic, Prahy či Brna s návratem do Ostravy či Prahy pořídíte od 2 067 Kč. Podíváte se do hlavního města Velké Británie –Londýna, poté do hlavního města Lucemburského velkovévodství- Lucemburku a zpět poletíte přes Milán. V každé destinaci strávíte 1-3 dny. Příkladový termín: 20.7. – 26.7.2018  cestovní období: červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/32-64/fix-order/cz-vie-01-07-2018-26-08-2018/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/lu-1-3/bgy-mxp-lin-1-3/cz-vie-2-5/" ]

Pokud chcete strávit ve městech delší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
1.zastávka: Londýn 
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

2.zastávkaLucemburk
Hlavní město Lucemburského velkovévodství, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Ve městě sídlí především banky, instituce Evropské Unie a mezinárodní organizace. Stará část hlavního města se rozkládá na vysoké skále, kde najdete také mohutnou tvrz z 10. století, projděte si vyhlídkovou trasu Chemin de La Corniche nad řekou Alzette a podzemní chodby (takzvané kasematy). Nevynechejte ani náměstí Place d’Armes, na němž má pamětní desku i český student Jan Palach.
3.zastávka: Milán: 
Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

eroyka / Pixabay

Ubytování
V  Londýně seženete ubytování za 1 800 Kč, v Lucemburku se ubytování pohybuje od 1 500 Kč a ubytování v Miláně vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz