Prázdninový trip: Řím + Sofie + Athény + Bologna za 3 634 Kč

Popis akce

Navštivte 4 velkoměsta během jednoho tripu o prázdninách! Čekají na vás města jako Řím, Sofie, Athény a Bologna. Za multi-city letenky přes 4 evropská města zaplatíte 3 634 Kč a na cestě strávíte 10 dní. Příkladový termín: 21. – 31.7.2018        cestovní období: červen - červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/3-10/any-order/prg-ktw-vie-30-06-2018-31-08-2018/ath-2-5/cia-2-4/blq-2-5/sof-2-5/prg-vie-ktw-2-5/" ]

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 - 3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Sofie
Hlavní město Bulharska má spoustu historických památek. Mezi nejvýznamnější patří katedrála sv. Alexandra Něvského, Prezidentský palác, Bojanský kostel a mešita Banja Banši.  Nesmíme zapomenout ani na kostel sv. Sofie, podle kterého získalo město svůj název. Mimo historických budov zde naleznete spoustu kaváren a městských parků.

By: Deensel

Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.
Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
Ubytování v Římě se ubytujete od 1 300 Kč, v Sofii se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc, v Athénách vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Bologni pak za 1 400 KčVíce na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz