Prázdninový trip po Evropě: Bologna + Malta + Milán od 2 450 Kč

Popis akce

Zaleťte si na prázdninový trip po Evropě! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Prahy s návratem do Ostravy vás vyjdou na 2 450 Kč. První zastávkou bude Bologna, poté Malta a následně navštívíte Milán. Dobu pobytu v každé destinaci si  můžete nastavit podle sebe - na cestě tak strávíte X dní. Příkladový termín: 12.– 22.7. 2018   cestovní období: červen – červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/28-64/any-order/cz-vie-01-07-2018-31-08-2018/mt-3-7/blq-1-3/bgy-mxp-lin-1-3/cz-2-5/" ]

Vyhledej si svůj prázdninový trip za super cenu
Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Malta
Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Milán/Bergamo
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán nebo můžete zůstat v nádherném Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
Ubytování v Bologni pořídíte od 1 650 Kč, na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz