Prázdninový trip: Řím + Malta + Milán za 2 813 Kč

Popis akce

Zaleťte si na letní trip po Evropě! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Vídně s návratem do Ostravy vás vyjdou na 2 813 Kč. První zastávkou bude Řím, poté Malta a následně navštívíte Milán. Na cestě budete přesně 11 dní. Příkladový termín: 11.– 22.7. 2018   cestovní období: červen - červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/1/21-64/any-order/cz-vie-01-07-2018-31-08-2018/fco-cia-2-5/mt-ath-3-6/bgy-mxp-lin-2-5/cz-vie-2-5/" ]

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě. Řím V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka. Malta Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Milán/Bergamo
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán nebo můžete zůstat v nádherném Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování Ubytování v Římě pořídíte od 1 250 Kč, na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz