Prázdninový trip se zastávkou u moře z Prahy od 3 472 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Ibize s návštěvou Říma a Barcelony. Během 12 dní navštívíte hlavní město Itálie – Řím, poté poletíte na Ibizu a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska – do Barcelony. Letenky na prázdninový  trip se zastávkou u moře z Prahy pořídíte od 3 472 Kč.  Příkladový termín:  21.8. – 3.9. 2019  cestovní období: srpen, záříprázdninový trip se zastávkou u moře

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/06-06-2019_26-08-2019/cz/ibz/3-9/0/bcn/2-5/1/fco-cia/2-5/1/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný prázdninový trip se zastávkou u moře z Prahy či okolí Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Barcelona  
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování 

Ubytování v Římě a na Ibize se pohybuje od 1 400 Kč a v Barceloně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz