Prázdninový trip z Prahy: Brusel + Budapešť od 1 683 Kč

Popis akce

Zaleťte si během června do 2 evropských metropolí najednou. Vydáte se do Bruselu a poté do Budapešti. Obě velkoměsta navštívtíte během X dní a multi-city letenky vás vyjdou na 1 683 Kč. Vydejte se na prázdninový trip! V každém z měst můžete strávit libovolnou dobu pobytu. Příkladový termín: 25. – 31.8. 2018     cestovní období: srpen/září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/1/1/4-10/any-order/cz-12-06-2018-31-08-2018/bud-2-5/bcn-bru-crl-blq-reu-gro-1-5/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj prázdninový trip

Pokud chcete navštívit jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Budapešť
Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.
Ubytování 
Ubytování v Bruselu vychází ubytování na 1 300 Kč a v Budapešti pořídíte ubytování od 900 Kč na 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com  či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz