Prázdninový výlet 2v1 z Prahy: Milán + Paříž od 1 967 Kč

Popis akce

Během letních měsíců můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak 2 velkoměsta v Evropě během 5 dní. Multi-city letenky na prázdninový výlet z Prahy se zastávkou v Miláně a Paříži vás budou dohromady stát 1 967 Kč. Příkladový termín:  20.  – 25.7. 2019 cestovní období: červenec  a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_26-08-2019/prg/cdg-ory-bva-xcr-fco-cia-ams/2-5/0/dub-edi-mxp-bgy-lin/1-4/0/prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si letní Eurotrip

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Co navštívit v Miláně
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Co navštívit v Paříži
K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
Ubytování 
V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 500 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v Miláně seženete za 1 300 Kč a poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 400 Kč pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz