Prázdninový výlet po Evropě z Vídně: Nice + Řím od 1 586 Kč

Popis akce

Zaleťte si na prázdninový výlet po Evropě! Vydáte se do 2 evropských metropolí během jednoho týdne. Nejdříve navštívíte Nice na Azurovém pobřeží a poté se vydáte do historického Říma. Prázdninové multi-city letenky z Vídně pořídíte od 1 586 Kč. Vydejte se na prázdninový Eurotrip! Příkladový termín: 7.– 12.7.2019  cestovní období: konec června, červenec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/11-05-2019_31-07-2019/vie-prg/nce/2-5/0/fco-cia-vlc-bcn/2-5/0/vie-prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si prázdninový výlet po Evropě podle představ Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či do Avignonu.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
Nice se ubytujete od 950 Kč a v Římě od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (730 Kč) či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz