?Prodloužený víkend: vánoční trhy?v Amsterdamu? za 1 343 Kč

Popis akce

Vydejte se na prodloužený víkend do Amsterdamu a navštivte proslulé vánoční trhy! Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíte za super cenu 1 343 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí. Cena je platná v případě letu alespoň pro 2 osoby. Čím více vás poletí, tím se cena bude snižovat. Příkladový termín: 7.12. – 10.12. 2018  cestovní období: prosinec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/flights/2/from-country-czech-republic-or-cities-prague--brno--ostrava--pardubice--karlovy-vary-or-airports-prg--brq--osr--ped--klv-to-city-amsterdam-or-airport-ams/01-11-2018-31-12-2018/stay-from-2-to-3/00/2/4-8/" ]

Pokud byste chtěli zažít dobrodružsví po Evropě a návštěva jednoho velkoměsta by vám nestačila, můžete spojit Amsterdam s Londýnem za 1 870 Kč či Amsterdam s Ženevou a Mallorcou od 2 478 Kč.
Co navštívit v Amsterdamu
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
[caption id="attachment_11105" align="aligncenter" width="500"] By: Kitty Terwolbeck[/caption]
Ubytování 
Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. Akce v Amsterdamu Navštivte stránku Amsterdamu a podívejte se na nadcházející akce, aby vám při návštěvě něco neuniklo.  
[maxbutton id="1" url="https://obletsvet.cz/amsterdam/" text="Průvodce" ]

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz