Víkend v Benátkách s letenkami z Prahy od 1 179 Kč

Popis akce

Naplánujte si víkend v Benátkách během podzimu! Levné letenky na prodloužený víkend v Benátkách koupíte z Prahy od 1 179 Kč. Do italské metropole můžete letět v pátek či v sobotu a vrátit se můžete v neděli či v pondělí.  Příkladový termín: 15. – 17.11. 2019 cestovní období:  září, říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/01-06-2019_31-12-2019/prg/vce-tsf" window="new" ]

Vyhledejte si levné letenky na prodloužený víkend z Prahy Pokud byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si  letenky na prodloužený víkend přes vyhledávač Flightics.
Benátky
Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

By: Dimitry B.

Ubytování
Ubytování v Benátkách Vás vyjde ubytování na 1 350 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com. Zavazadla U letecké společnosti Easyjet máte v ceně letenky zavazadlo o max. rozměrech: 56 x 45 x 25 cm.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz