Prosincový výlet po Evropě: Lisabon + Porto + Lyon za 2 444 Kč

Popis akce

Zaleťte si na prosincový výlet po Evropě a navštivte 3 destinace na jeden zátah. Navštívíte města jako Lisabon, Porto a Lyon. Multi-city letenky z Vídně vás budou stát 2 444 Kč. Vydejte se na 7-denní multi-city trip po Evropě! Příkladový termín: 9.12. – 16.12. 2018   cestovní období:  prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/16-11-2018_01-01-2019/prg-vie-ktw-ped/opo/2-4/0/lys/1-3/0/lis/2-4/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=36&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si svůj vlastní multi-city trip

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Lyon
Lyon je druhé největší město Francie a hlavním městem regionu Rhône-Alpes. Lyonu naleznete Římské divadlo či Baziliku Panny Marie z Fourvière či katedrálu sv. Jana. Mezi další památky, které byste rozhodně měli navštívit jestli budete v Lyonu jsou Lyonská operaGalořímské muzeum nebo Archeologický park.

By: subherwal

Ubytování
V Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 900 Kč a ubytování v Lyonu seženete ubytování kolem 1 100 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz