Řecký multi-city trip 2v1: Athény + Santorini za 1 797 Kč

Popis akce

Navštivte 2 destinace v Řecku na jeden zátah. Podíváte se do Athén a poté řecké souostroví Santorini. Letenky na řecký multi-city trip 2v1 pořídíte s odletem z Vídně za 1  797 Kč a na cestě strávíte 9 dní. Případně 7, 11 a 14 dní. Vydejte se na řecké dobrodružství na konci léta! Příkladový termín: 3. – 12.9. 2020  cestovní období: záříŘecký multi-city trip 2v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-08-2020_31-10-2020/vie-bts/jtr/3-13/0/ath/2-5/0/vie-bts?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si multi-city trip po Evropě  Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit jiné řecké ostrovy, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.

Dias12 / Pixabay

Santorini
Santorini je souostroví sopečného původu a také jedno z nejoblíbenějších míst v Řecku. Souostrová kombinuje krásné pláže, nádherné scenérie, starobylé města a také tu musíte ochutnat místní víno. Navštivte tradiční vesničky Oia či Pyrgos s modrými střechami, zajeďte se podívat na červenou pláž Red Beach a vydejte se na jedinou horu Santorini – Profitis Ilias.

Russell_Yan / Pixabay

Ubytování
Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, na ostrově Santorini se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz