Severský trip z Prahy: Oslo + Vilnius + Stockholm od 3 848 Kč

Popis akce

Zaleťte si na severský trip během podzimu! Navštívíte Oslo, Vilnius a Stockholm a v každé destinaci strávíte 2 – 3 dny. Multi-city letenky na severský trip z Prahy přes 3 velkoměsta pořídíte od 3 848 Kč.

Příkladový termín: 15. – 25.11. 2018   cestovní období: listopadSeverský trip z Prahy [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/04-10-2019_30-11-2019/cz-ktw/nyo-arn-vst-bma-hel/1-4/0/osl/1-4/0/vno/2-5/0/cz-ktw-vie?maxStop=0&minStopLength=36&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si vlastní severský trip z Prahy Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.
Oslo
Hlavní město Norska se řadí mezi nejdražší metropole Evropy. Nabízí nespočetné množství muzeí, kaváren a také spoustu nedoceněných památek. Nezapomeňte navštívit dominantu Osla – hrad a pevnost Akershus, který byl postaven ve 13. století na obranu města a také Operu, ze které je nádherný výhled na moře.
Vilnius
Hlavní město Litvy, které se nachází v geografickém centru Evropy nabízí spoustu památek a právem patří na seznam UNESCO.Nenechte si ujít výhled na toto kouzelné město z hradního vrchu –  symbolu Vilniusu –  červené Gediminasovy věže s vlající litevskou trikolorou.  Další památky ve Viniusu jsou Brána Aušros, Zelený most či Univerzita.
Stockholm
Hlavní město Švédska nabízí nepřeberné množství muzeí a galerií a nádherné parky. Stockholm je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Vydejte se na Královský palác, dominantu města – Stockholmskou radnici či navštivte Nobelovo muzeum.

Mariamichelle / Pixabay

Ubytování Ubytování v Oslu se ceny pohybují kolem 1 900 Kč, ve Vilniusu pořídíte už od 800 Kč za dvoulůžkový pokoj a ve Stockholmu se ceny pohybují kolem 1 800 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz