?? Španělský trip se zastávkou na Kanárských ostrovech?️ za 2 284 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip do Španělska! Zkombinujte návštěvu nádherné Barcelony a krásné Sevilly se zastávkou na Kanárských ostrovech. Multi-city letenky na španělský trip z Prahy s návratem zpět do Berlína vás budou stát 2 284 Kč.  Příkladový termín: 13. – 28.3. 2019                        cestovní období: březen a duben 2019
[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/01-03-2019_31-08-2019/cz/bcn/2-5/0/lpa-fue/4-9/0/svq/2-5/0/cz-vie-txl-sxf?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" window="new" ]
Vyhledejte si parádní trip se zastávkou na Kanárech
Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.3. – 1.8.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 14 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Gran Canaria
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  
Sevilla
Hlavní město Andalusie je jedno z nejkrásnějších měst Španělska. V Seville najdete nejstarší královský palác v Evropě – Alcázar. s rozsáhlými zahradami s ovocnými stromy a fontánami. Spolu s dalšími památkami jako je Indický archiv a katedrála Panny Marie byl zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si také ujít moderní dílo Metropol Parasol či Torre de Oro. V katedrále Panny Marie najdete hrobku Kryštofa Kolumbuse.
Ubytování 
Barceloně a na ostrově Gran Canaria se ubytujete od 1 400 Kč, v Seville seženete ubytování od 900 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 725 Kč na první ubytování.
Zavazadla
Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za priority pass u Ryanairu. Od 1.11. se mění podmínky a v ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz