Španělský trip z Prahy: Barcelona + Kanáry + Madrid od 3 282 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Španělsku! Navštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu, poté zrelaxujete na Gran Canarii a nakonec se podíváte do hlavního města Španělska – do Madridu. Veškeré letenky na španělský trip z Prahy vás budou stát 3 282 Kč.  Příkladový termín: 19. – 3.10. 2019 cestovní období: září  a říjen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/01-06-2019_30-09-2019/prg/lpa-tfs-tfn-fue-ace-spc/4-9/0/mad/1-3/0/bcn/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si vlastní španělský trip z Prahy či okolí Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Gran Canaria
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písečné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves. 
Madrid
V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století, Plaza de Cibeles a Plaza Mayor. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€ či metrem. Musíte však zaplati 3.40€ při vstupu a výstupu na letišti. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

By: Dimitry B.

Ubytování
V Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč, na ostrově Gran Canaria od 1 200 Kč a v Madridu od 900 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz