Světový trip: Londýn + Island + New York + Paříž za 10 293 Kč

Popis akce

Zkombinujte úchvatnou islandskou přírodu, moderní velkoměsto, romatickou Paříž a historický Londýn v jednom velkém letním dobrodružství. Multi-city letenky z Prahy pořídíte už od 10 293 Kč. Příkladový termín: 30.5. – 20.6.2018    cestovní období: květen - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-64/any-order/prg-01-05-2018-31-08-2018/ewr-jfk-4-7/is-4-9/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-2-4/cdg-ory-bva-2-5/prg-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.
Londýn
První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Island
Navštivte Zlatý trojuhelník (Gulfoss, Strokkur a Thingvellir), nezapomeňte na nádhernou lagunu  Jökulsárlón, udělejte zastávku v malém městečku Akureyri,  dále navštivte Duhové hory Landmannalaugar, ledovec Vatnajökull a spoustu nádherných vodopádů jako jsou Seljalandsfoss, Detifoss a Skogafoss. Výlet zakončete v Modré laguně.

12019 / Pixabay

New York
Navštivte Empire State Building, Sochu Svobody a Ellis Island, dále poznejte noční život na Times Square, projděte se na 5 Avenue, navštivte National September 11 Memorial & Museum, Rockfeller Center, Brooklyn Bridge, China Town či Wall Street. Pokud chcete zažít v NY taky trochu klidu, zajděte do Central Parku.
Paříž
K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
Ubytování
V Londýně se ubytování pohybuje od 1 700 Kč pro dvě osoby na noc, na Islandu pořídíte ubytování od 1 900 Kč a v New Yorku od 1 600 Kč.  V Paříži seženete ubytování od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 730 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz