Tip na prázdniny: Zpáteční letenky na Sardinii od 2 066 Kč

Popis akce

Zaleťte si během prázdnin na Sardinii! Nádherná příroda, milí lidé a krásné pláže to všechno Vás čeká na Sardinii. Zpáteční letenky na Sardinii o prázdninách seženete z Vídně od 2 066 Kč. Příkladový termín: 5.8. – 12.8. 2018  cestovní období: srpen - říjen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/flights/2/from-country-czech-republic-or-cities-prague--vienna--ostrava--brno--pardubice--karlovy-vary-or-airports-prg--vie--osr--brq--ped--klv-to-cities-olbia--alghero--cagliari-or-airports-olb--aho--cag/01-08-2018-12-09-2018/stay-from-2-to-17/11/0/4-63/" ]

Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Sardinii je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 600 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.
Autopůjčovny
Sardinie je ostrov s dobrou infrastrukturou, což láká k vyjížďkám po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz