Tour de Evropa: 3 města se zastávkou na Mallorce za 3 598 Kč

Popis akce

Podívejte se do 4 destinací behěm 10 dní. Navštívíte Brusel, zrelaxujete na Mallorce, projdete si Gaudího památky v Barceloně a zakončíte trip v Miláně, odkud poletíte zpět do České republiky. Veškeré letenky Vás vyjdou na 3 598 Kč. Parádní cena před začátkem semestru! Příkladový termín: 12. – 21. 9. 2017  REZERVACE Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat. Také si můžete vyměnit Mallorcu za Ibizu, Menorcu či Kanárské ostrovy, fantazii se meze nekladou:) 1.zastávka – Brusel Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Přiletíte na letiště Charleroi, které je vzdálené cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro.
76640 / Pixabay

76640 / Pixabay

2.zastávka: Palma de Mallorca Malebné horské vesničky a  dlouhé pláže lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 3 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. 3.zastávka: Barcelona  Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

4. zastávka: Bergamo Přiletíte do Bergama, které je hezčí než samotný Milán a vzhledem k časovým možnostem bude lepší navštívit Bergamo. Můžete tak nahlédnout pod pokličku malého italského města s historickým centrem. UBYTOVÁNÍ Ubytování v centru Bruselu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, na  Mallorce seženete apartmány kolem 1200 Kč na noc/ 2 osoby, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování v Bergamu Vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz