Tour de Evropa: 7 letenek, 6 destinací a 17 dní na cestách

Popis akce

Vydej se během letních měsíců na pořádný trip a a poznej nejhezčí destinace Evropy na jeden zátah. Navštivíš 6 velkoměst za 17 dní a multi-city letenky s odletem z Prahy a návratem do Katowic koupíš  za 4 436 Kč! Sbal si batoh, vezmi kámoše a vyražte společně za dobrodružstvím. Navštívíte Basilej, Edinburgh, Londýn, Toulouse, Porto a Faro - hlavní město nejjižnější části Portugalska tzv. Algarve.  Příkladový termín: 2.6. – 19.6.2018    cestovní období: červen – září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/17-64/any-order/cz-ktw-wro-vie-02-05-2018-30-06-2018/opo-lis-2-5/fao-3-6/tls-1-2/fco-cia-lgw-ltn-stn-lhr-lcy-ams-cdg-ory-bva-1-3/edi-2-5/cz-ktw-vie-2-5/" ]

Tenhle trip je jen ukázkou, že si levně můžete poskládat jakýkoliv trip po Evropě. Přejděte na vyhledávač Flightics a navolte si vaše oblíbená města, spolu s dobou pobytu a vyhledávač vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.
Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

By: Blok 70

Edinburgh
Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.
Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Toulouse
Toulouse ležící na řece Garonne a je čtvrté největší město Francie.Díky budovám z červeno-růžových cihel je město přezdíváno Ville Rose – Růžové město.  Zajděte na Place du Capitole, projděte se podél zeleného vodního kanálu Canal du Midi či k Bazilice sv. Sernina zapsanou na seznamu UNESCO. Neminete také katedrálu St-Étienne, která kombinuje několik stavebních slohů. Zajít potom také můžete do Cité de l´Espace  (Vesmírné město) či do továrny Airbus.

schiegg / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Faro
Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Ubytování V Basileji seženete ubytování kolem 1 600 Kč, v Edinburghu se ubytujete od 1 400 Kč, v Londýně se cena pohybuje kolem 1 600 Kč, v Toulouse se pak ubytujete kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Portu a ve Faru pak od 1 100 Kč pro 2 osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz