Tour de Evropa: Procestuj 6 velkoměst během 16 dní

Popis akce

Vydej se v létě s kamarády na pořádný trip po Evropě a a poznej nejhezčí města Evropy na jeden zátah! 6 velkoměst navštívíte během 18 dní a multi-city letenky s odletem z Ostravy a návratem do Prahy koupíte jen za 4 007 Kč! Sbal si batoh, vezmi kámoše a vyražte společně za dobrodružstvím. Navštívíte Londýn, Lucemburk, Lisabon, Porto, Ženevu a Budapešť.  Příkladový termín: 21.6. – 9.7.2018    cestovní období: červen – září Tenhle trip je jen ukázkou, že si levně můžete poskládat jakýkoliv trip po Evropě. Přejděte na vyhledávač Flightics a navolte si vaše oblíbená města, spolu s dobou pobytu a vyhledávač vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/31-64/any-order/osr-20-06-2018-31-08-2018/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/opo-2-4/lis-2-4/bud-2-5/cz-2-5/" ]

Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Lucemburk
Hlavní město Lucemburského velkovévodství, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Ve městě sídlí především banky, instituce Evropské Unie a mezinárodní organizace. Stará část hlavního města se rozkládá na vysoké skále, kde najdete také mohutnou tvrz z 10. století, projděte si vyhlídkovou trasu Chemin de La Corniche nad řekou Alzette a podzemní chodby (takzvané kasematy). Nevynechejte ani náměstí Place d’Armes, na němž má pamětní desku i český student Jan Palach.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Ženeva
Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.
Budapešť
Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.
Ubytování
V  Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč, v Lucemburku se ubytování pohybuje od 1 500 Kč, v Portu a Lisabonu se ubytujete od 600 Kč, v Ženevě Vás vyjde na 1 600 Kč a v Budapešti od 900 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz