Trip 2v1: Athény + Londýn za 1 831 Kč

Popis akce

Zaleťte si v květnu do 2 destinací během jednoho výletu. Na cestě budete přesně 6 dní a navštívíte Athény a hlavní město Velké Británie - Londýn. Multi – city letenky koupíte za 1 831 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  2 – 3  dny. Příkladový termín: 13. – 19.5.2018       cestovní období: květen - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-10/any-order/cz-wro-ktw-23-03-2018-31-07-2018/fr-gb-it-dub-opo-1-3/ath-2-5/cz-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek přes Vaše oblíbená města.

Athény  V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis. Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Ubytování Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz