Trip 2v1 po Itálii o prázdninách: Apulie + Bologna za 2 388 Kč

Popis akce

Zavítejte v létě do Itálie! Navštivte Apulii – Bari či Brindisi a poté navštivte hlavní město regionu Emilia-Romagna - Bolognu. Do 2 italských destinací poletíte z Katowic a přiletíte zpět do Prahy. Multi-city letenky vychází na prázdniny, cena letenek nepřesáhne 2 388 Kč. Příkladový termín: 12.7. – 19.7.2018  cestovní období:  červen, červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/27-64/any-order/cz-vie-ktw-wro-01-07-2018-31-08-2018/blq-3-6/bri-3-6/cz-2-5/" ]

Pokud byste místo Bari chtěli přiletět do Brindisi,  poletíte z Vídně a zpět se vrátíte přes Bolognu do Prahy. Vyhledat
Bari
Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 
Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
V  Bari seženete ubytování kolem 1 400 Kč a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 700 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz