Trip: 3 města na jeden zátah za 2 688 Kč

Popis akce

Kombinací levných letenek se v  květnu a červnu můžete podívat do 3 destinací Evropy za super cenu. Vyražte na nezapomenutelný trip po Evropě, třeba s kamarády. Veškeré letenky z Prahy a zpět přes 3 města: Amsterdam, Manchester a Brusel pořídíte za 2 688 Kč.  Příkladový termín: 18. – 26.5. 2018   REZERVACE1.zastávka – Amsterdam Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixaba

2.zastávka – Manchester Fotbaloví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít prohlídku známého Old Trafford, další atrakcí je zámek Castlefield, Manchesterskou katedrálu,  zdejší muzeum vědy a techniky a největší park v Evropě –Heaton Park. V Manchesteru strávíte  necelé 2 dny.
By: Mike Kniec

By: Mike Kniec

3.zastávka – Brusel Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.  Nevýhodou je vzdálené letiště Charleroi, na které přiletíte a je vzdálené cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro.
76640 / Pixabay

76640 / Pixabay

Ubytování  V  Bruselu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1200 Kč. V Manchesteru se ubytování pro 2 osoby pohybuje kolem 900 Kč/noc a ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com a ušetříte! nebo využijte AIRBNB se slevou 610 Kč na první ubytování. MAPA

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz