Trip: 3 města se zastávkou na Mallorce za 3 132 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě se zastávkou na Mallorce! Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 3 132 Kč a během 16 dní navštívíte Amsterdam, užijete si relax na ostrově Mallorca, projdete si světoznámé památky Gaudího v Barceloně, poslední zastávkou bude město v Itálii – Milán. Příkladový termín: 20.1. – 4.2. 2018  REZERVACE Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města a kde si ároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat. Také můžete vyměnit Mallorcu za Ibizu, Menorcu či Kanárské ostrovy ? 1.zastávka → Amsterdam Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

2.zastávka → Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně se změnili podmínky pro vstup po parku Guell, nyní Vás sem nepustí bez lístku. Vstupné je 8 euro, musíte si ho však zakoupit online.  Nejlépe 14 dní před ?
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

3.zastávka → Mallorca Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 20 stupňů Celsia lakají naaktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 3 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. 4.zastávka → Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.
delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay

UBYTOVÁNÍ Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč, na  Mallorceseženete apartmány kolem 1200 Kč na noc/ 2 osoby, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz