Trip: 3 velkoměsta + Kanárské ostrovy za 3 204 Kč

Popis akce

Vydejte se do 3 velkoměst a zároveň na Kanárské ostrovy!  Navštívíte Londýn, poté zrelaxujete na ostrově Gran Canaria, navštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu,a nakonec se podíváte do Milána. Veškeré letenky z Prahy Vás budou stát 3 204 Kč. Příkladový termín: 19.4. – 7.5. 2018  cestovní obodobí: březen - květen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/1/0/4-64/any-order/cz-18-02-2018-30-08-2018/lhr-stn-lgw-ltn-sen-lcy-1-3/ace-lpa-fue-tfs-spc-tfn-3-10/mxp-bgy-lin-1-3/bcn-2-5/prg-2-5/" ]

Londýn  V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Gran Canaria Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  
[caption id="attachment_5467" align="aligncenter" width="500"] By: Carlos A. Rodríguez[/caption]
Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Milán / Bergamo:  Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.
 Ubytování 
Londýně seženete ubytování kolem 1 700 Kč, na ostorově Gran Canaria a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč a v Miláně/Bergamu se ubytování pohybuje od 1000 Kč pro dvě osoby na noc,  Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz