Trip 3v1: Athény + ostrov Mykonos + Milán za 3 292 Kč

Popis akce

Navštivte 3 evropské destinace během jednoho tripu. Čekají na vás Athény, řecký ostrov Mykonos a Milán. Multi-city letenky s odletem z Katowic a návratem do Prahy pořídíte za 3 292 Kč a na cestě strávíte 12 dní. Příkladový termín: 6. – 17.5.2018        cestovní období: květen – červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/33-64/fix-order/cz-ktw-01-05-2018-31-08-2018/ath-3-4/jmk-jtr-smi-3-7/it-1-3/cz-ktw-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.
Ostrov Mykonos
Řecký ostrov Mykonos je součástí Kykladských ostrovů a patří mezi nejnavštěvovanější ostrovy ve Středomoří. Mykonos je proslulý dochovalými větrnými mlýny, které jsou symbolem ostrova. Najdete tu krásné pláže, olivové háje a nespočet památek. [caption id="attachment_8815" align="aligncenter" width="468"] freephotosov / Pixabay[/caption] Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, na ostrově Mykonos se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz