Trip 3v1: Londýn, Kodaň a Milán za 2 036 Kč

Popis akce

Během května a června si můžete zaletět do 3 evropských velkoměst na jeden zátah. Nejdříve se podíváte do hlavního města Velké Británie - Londýna,  poté do hlavní město Dánska - Kodaně a jako poslední zastávka na tripu bude druhé největší město Itálie - Milán. Celková cena letenek z Pardubic a příletem do Prahy vychází na 2 036 Kč. Příkladový termín: 26.5. – 5.6.2018  cestovní období: květen - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/25-64/any-order/cz-vie-bts-01-05-2018-31-08-2018/osl-cph-2-5/edi-lgw-stn-ltn-lhr-lcy-2-4/bud-bgy-mxp-lin-2-3/cz-2-5/" ] 

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Kodaň Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.
Witizia / Pixabay

Witizia / Pixabay

Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování V  Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč, Kodani stojí na jednu noc pro 2 osoby od 1 600 Kč a v Miláně stojí ubytování kolem 1 200 Kč. Hledejte na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz