Trip 3v1: Londýn + Marseille + Faro za 2 304 Kč

Popis akce

Zaleťte si na trip po Evropě! Navštivte Londýn, Marseille a Faro během jednoho výletu. V každé destinaci strávíte 2 – 4 dny a na cestách budete přesně 10 dní. Multi-city letenky z Pardubic s příletem do Wroclavi vás budou dohromady stát 2 304 Kč.  Příkladový termín: 26.5. – 5.6. 2018       cestovní období: květen – červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/24-64/any-order/cz-ktw-06-04-2018-31-07-2018/pt-3-6/mrs-2-5/lgw-stn-ltn-lhr-lcy-1-3/cz-ktw-vie-wro-2-5/" ]

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek. Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Marseille Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor. Faro Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Ubytování V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč, ubytování v Marseille Vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a ve Faru seženete ubytování kolem 1 100 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz