Trip 3v1: Milán + Sardinie + Neapol za 2 511 Kč

Popis akce

Spojte dvě italské metropole s dovolenou na Sardinii za super cenu! Navštívíte Milán, užijete si krásy Sardinie a na zpáteční cestě navštívíte Neapol. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás vyjdou na 2 511 Kč.  Vydejte se na levný trip po Itálii během letních měsíců! Příkladový termín: 24.5. – 4.6.2018 cestovní období: květen – červen     o prázdninách (červenec – srpen) je cena o 800 Kč dražší.

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/30-64/any-order/prg-01-05-2018-30-08-2018/nap-1-3/olb-cag-aho-bia-aja-fsc-cly-4-11/bgy-vce-mxp-tsf-lin-1-2/prg-2-5/" ]

Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán neo zůstaňte v Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sardinie Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Neapol V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování Ubytování se v jednotlivých městech liší, nicméně cena se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz