Trip 3v1: Paříž + Benátky + Neapol za 3 150 Kč

Popis akce

Vyražte během června na trip po 3 evropských městech. Podíváte se do Paříže, Benátek a Neapole. Multi-letenky vás vyjdou na 3 150 Kč. Čím víc Vás poletí, tím levnější letenky budete mít. Za 9 dní navštívíte 3 velkoměsta. Příkladový termín: 2.6. - 11.6. 2018   cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/2-10/any-order/cz-01-05-2018-27-08-2018/nap-2-3/vce-tsf-1-3/cdg-ory-bva-2-4/cz-2-5/" ]

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

 Paříž  V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro. Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

Neapol  V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

UbytováníPaříži vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč,  v centru Benátek se ubytujete od 1 200 Kč a v Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz