Červnový trip 3v1: Sevilla + Ibiza + Milán za 2 266 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Ibize s návštěvou Sevilly a Milánem. Během 12 dní navštívíte hlavní město Andalusie – Sevillu, poté poletíte na Ibizu a nakonec se podíváte do Milána. Multi-city letenky z Berlína a zpět do Prahy vás budou stát 2 266 Kč. V každé destinaci strávíte 3 – 4 dny. Příkladový termín:  7.6. – 18.6. 2018   cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/32-64/any-order/cz-ktw-wro-sxf-txl-01-06-2018-24-08-2018/es-it-2-5/svq-2-5/pmi-ibz-mah-3-6/cz-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek. Také můžete vyměnit Ibizu za Mallorcu, Menorcu či Kanárské ostrovy ?
Sevilla
Hlavní město Andalusie je jedno z nejkrásnějších měst Španělska. V Seville najdete nejstarší královský palác v Evropě – Alcázar. s rozsáhlými zahradami s ovocnými stromy a fontánami. Spolu s dalšími památkami jako je Indický archiv a katedrála Panny Marie byl zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si také ujít moderní dílo Metropol Parasol či Torre de Oro. V katedrále Panny Marie najdete hrobku Kryštofa Kolumbuse.
Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

Na Ibize a v Seville se ubytujete od 1 200 Kč, v Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz