Trip 3v1 z Prahy během jara: Milán + Ibiza + Benátky od 2 021 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip z Prahy! První zastávkou bude Milán, následně poletíte na Ibizu a poté navštívíte Benátky. Letenky na trip 3v1 z Prahy během jara vás budou stát 2 021 Kč. V každé destinaci strávíte 1-6 dní, nastavit si však můžete délku v každé destinaci podle svého. Příkladový termín: 18. – 28.4. 2020   cestovní období: březen, duben

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-01-2020_26-07-2020/prg/ibz/2-10/0/bgy-mxp-lin/1-3/1/vce/1-3/0/prg" ]

Vyhledejte si trip 3v1 z Prahy během jara Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek. Také můžete vyměnit Ibizu za Mallorcu, Menorcu či Kanárské ostrovy ?
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

 Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

Ubytování 
Na Ibize a v Miláně se ubytujete od 1200 Kč, v Benátkách se pak ubytujete od 1 300 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz