Trip: 4 velkoměsta na začátku prázdnin za 3 826 Kč

Popis akce

Na konci června se můžete vydat na skvělý trip po Evropě a poznat jedny z nejhezčím měst Evropy najednou. Navštívtíte Paříž, Madrid, Porto a Basilej. Celková cena za veškeré letenky z  Prahy a zpět bude 3 826 Kč. V každém z měst zůstanete 2-3 dny. Příkladový termín: 20.6. – 1.7. 2018     [maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/1/29-64/any-order/cz-20-06-2018-31-08-2018/mad-2-5/opo-2-5/cdg-ory-bva-2-5/cz-2-5/" ] Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní  Záleží na Vás kolik dní v dané destinaci, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města. 1. zastávka: Paříž V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro. 2. zastávka: Madrid V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou  Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a Plaza Mayor. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup od 5 do 7 večer zdarma. Z letiště do centra města se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka vyjde na 3 eura anebo si rovnou kupte 10 jízdenek za 12,20 eur.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

3. zastávka: Porto Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži. 4.zastávka: Basilej  Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a  katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.
By: Blok 70

By: Blok 70

Ubytování  Ubytování v Paříži Vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, v Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc, v  Portu se ubytujete od 600 Kč a v Basileji Vás vyjde ubytování na 1 890 kč/ os. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz