Trip 4v1: Budapešť, Pisa, Korfu + Milán za 3 545 Kč

Popis akce

Pokud toužíte vyjet na pořádné dobrodružství po Evropě, měli byste zvážit tento trip. Navštívíte Budapešť, zastavíte se u šikmé věže v Pise, zrelaxujete na Korfu a nakonec se zastavíte v Miláně. Veškeré letenky Vás vyjdou na 3 545 Kč, díky kombinaci letenek od Ryanairu a Easyjetu. Příkladový termín: 31.5.–  11.6. 2018    cestovní období: květen - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/28-64/any-order/cz-22-03-2018-31-08-2018/bud-2-5/cfu-2-5/psa-1-2/cz-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek přes Vaše oblíbená města? Budapešť Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení. Pisa Zastávka v toskánském městečku Pisa bude příležitostí vidět jednu z nejvýznamnějších památek Itálie –  Šikmou věž nebo-li Torre pendente, která stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), společně s dómem a kruhovým baptisteriem (křestní kaplí). Šikmá věž je vysoká 56 metrů, na její vrchol vede 294 schodů a je postavena z bílého mramoru. Výstavba začala v roce 1173 a trvala téměř 200 let.
[caption id="attachment_6195" align="aligncenter" width="445"] Pauline_17 / Pixabay[/caption]
Korfu Řecký ostrov Kerkyra, nebo-li Korfu je druhý největší řecký ostrov v Jónském moři. Korfu je přezdíván také jako smaragdový ostrov, který má nejen nádhernou přírodu, ale také je tu mnoho zajímavých míst, která byste rozhodně neměli vynechat. Např. třeba Myší ostrov, hrad Angelokastro nebo Mount Pantokrator, nejvyšší bod ostrova. [caption id="attachment_6197" align="aligncenter" width="509"] KatarzynaTyl / Pixabay[/caption] Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování  V Budapešti vychází ubytování na 900 Kč 2 os./noc., na Korfu se ubytujete od 1 200 Kč na noc, v Pise seženete ubytování od 800 Kč a v Miláně vychází ubytování na 1 400 Kč 2 os./noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz