Trip 4v1: Malta + Nice + Barcelona + Basilej za 2 915 Kč

Popis akce

Zaleťte si na trip po Evropě! Navštívíte 4 destinace během 13 dní. První zastávkou bude Malta, poté Nice, následně navštívíte Barcelonu a poslední zastávkou bude Basilej. Multi-city letenky z Wroclawi s příletem do Prahy vás vyjdou na 2 915 Kč.  Příkladový termín: 27.5.– 9.6. 2018   cestovní období: květen - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/27-62/any-order/cz-vie-ktw-wro-12-04-2018-31-08-2018/nce-2-5/cy-mt-3-7/bcn-2-5/cz-vie-ktw-wro-2-5/" ]

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Malta Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Nice Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu. Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Basilej
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování, v Nice od 950 Kč, v Barceloně pak od 1 400 Kč a v Basileji seženete ubytování kolem 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz